Smartfon Xiaomi Mi 9T Pro 6/128 Gb Biały / Biały Perłowy

To nie tylko flagowiec Xiaomi, ale idealny smartfon dla tych, którzy są zmęczeni wycięciami i grzywką, i chcą cieszyć się ekranem, który naprawdę zajmie całą przestrzeń twarzy.

W Mi 9T Pro udało się osiągnąć ten efekt dzięki wysuwanej przedniej kamerze, która otrzymała unikalny mechanizm, który pozwala aktywować ją w mniej niż sekundę, a dźwięk, z którym będzie się poruszać, można wybrać samemu!

Ekran Xiaomi mi 9T Pro cieszy się nie tylko brakiem wycięć, ale także wysokiej jakości matrycą AMOLED firmy Samsung, wyróżniającą się nie tylko wysoką rozdzielczością i wysokim kontrastem, ale także usuniętym efektem migotania przy niskiej jasności, dzięki czemu czytanie na takim wyświetlaczu wieczorem jest bardzo przyjemne.

Chroni 6,4-calowy wyświetlacz smartfona wytrzymałe szkło Gorilla Glass 5. Skaner odcisków palców siódmej generacji Xiaomi został osadzony bezpośrednio na ekranie i działa niesamowicie szybko.

Czym różni się Mi 9T Pro od Mi 9T?

Trudno jest znaleźć różnice, ale wizualnie oba smartfony są CAŁKOWICIE takie same. Wersja Pro ma flagowy procesor i zapewnia maksymalną wydajność.

Jeśli dla zwykłych aplikacji i codziennego użytku oba smartfony pokazują się w ten sam sposób, to fani PUBG i innych strzelanek z jakością i „ciężką” grafiką Mi 9T Pro pozwolą cieszyć się najlepszym obrazem bez kompromisów, a wysokowydajny system chłodzenia nie pozwoli na smartfon ręce gracza.

Przednia kamera smartfona zaskakuje nie tylko konstrukcją, ale także jakością zdjęć. Wysokiej jakości optyka i nowoczesny czujnik, w połączeniu z zaawansowanymi algorytmami przetwarzania, sprawiają, że zdjęcia są bardzo efektowne i szczegółowe. Główna kamera smartfona cieszy się zarówno wysoką rozdzielczością 48 Megapikseli, jak i możliwością fotografowania w każdych warunkach, nawet przy braku światła.

Oprócz głównej tylnej kamery Xiaomi wyposażył smartfon w dwa dodatkowe.

Pierwszy z nich ma czujnik o rozdzielczości 8 megapikseli i zapewnia podwójny zoom optyczny. Drugi wyposażony jest w ultra-szerokokątny obiektyw, który zapewnia kąt widzenia 124,8 stopnia i jest przeznaczony do spektakularnych krajobrazów, bez zniekształceń na zdjęciach-algorytmy oparte na sztucznej inteligencji nie tylko poprawiają zdjęcie, ale także usuwają zniekształcenia.

Duża ilość pamięci wewnętrznej pozwala na przechowywanie wielu zdjęć, muzyki i innych danych, ale niestety nie ma gniazda na karty, podczas gdy w smartfonie można zainstalować 2 karty SIM.

Nie ma urządzenia i ładowania bezprzewodowego, ale możesz płacić za zakupy za pomocą smartfona: Xiaomi złamał długą tradycję, a teraz obsługuje NFC-standard dla najlepszych urządzeń firmy.

Jak przystało na okręt flagowy, Mi 9T Pro wyróżnia się uderzającą wydajnością. Pojemna bateria urządzenia 4000 mAh zapewni solidną autonomię, a obsługa szybkiego ładowania Quick Charge 5.0 nie będzie czekać wiele godzin, aż Gadżet się naładuje. Obudowa urządzenia jest chroniona przed zachlapaniem, ale niestety nie ma pełnej wodoodporności z powodu wysuwanej kamery.