Inteligentne wagi podłogowe Nokia body Cardio Scale WBS04

Nosząc zegarek rano, nie zapomnij … wagi! Wiele osób jest przyzwyczajonych do noszenia bransoletek fitness lub inteligentnych zegarków, ale gadżety do noszenia nie są jedynymi, które są w stanie monitorować stan zdrowia i pomóc w utrzymaniu kondycji. Unikalne wagi od Nokii i Withings (znanego od kilku lat producenta inteligentnych urządzeń) pokażą o wiele więcej niż to, czego wielu oczekiwało od wag domowych.

Określenie masy tłuszczu, całkowitej masy wody w organizmie, masy mięśni i kości – wszystkie te wagi są w stanie, ale nawet taka funkcjonalność jest już trudna do zaskoczenia.

Dlatego Nokia Body Cardio zaskakuje wieloma innymi zdumiewającymi możliwościami. Waga może monitorować serce i określać szybkość krążenia krwi, umożliwiając identyfikację i zapobieganie problemom sercowo-naczyniowym we wczesnym stadium.

Wszystkie dane są wysyłane do smartfona przez Wi-Fi lub Bluetooth, a w zastrzeżonej aplikacji można śledzić dynamikę stanu organizmu.

Ponadto obsługuje do ośmiu niezależnych profili, dzięki czemu każdy członek rodziny może monitorować swoje zdrowie i korzystać z funkcji elektronicznego osobistego trenera. Waga automatycznie rozpoznaje każdego z użytkowników, a dostęp do inteligentnych funkcji jest niezależny.

Aplikacja obsługuje Google Fit lub Apple Health.

Korpus wagi wykonany jest z wytrzymałego szkła i aluminium. Dokładność pomiaru jest bardzo wysoka i nie zależy od powierzchni: wagi można umieścić na dywanie i dowolnej innej płaskiej, poziomej powierzchni.

Działają z wbudowanej baterii, której jedno ładowanie wystarcza na około rok. Oprócz zaawansowanych funkcji diagnostyki ciała, Nokia Body Cardio może wyświetlać pogodę i oceniać stan środowiska.